Technické vychytávky

Hledáte opravdové technické vychytávky 21. století? Pak jste tu správně. Představte si takový magnetický kabel v každé domácnosti. Zatím Vás nenapadá žádný pořádný důvod? Co třeba, že s magnetickým kabelem můžete předejít poškození nabíjecího konektoru nebo si můžete natočit kabel dle Vaší potřeby tak, aby nepřekážel? Stále nic moc důvod?
Co takhle třeba něco víc z praxe. 
Představte si, že budete muset někdy rychle zmizet, jakože opravdu rychle, třeba oknem. Jakoby nestačilo, že budete muset posbírat všechny svoje poházené věci a navíc ještě odpojit telefon a sbalit nabíječku. Kdyby v té domácnosti měli magnetický nabíjecí kabel, nemuseli byste se tahat se svoji nabíječkou a stačilo by telefon jen odtrhnout a zmizet.

Díky magnetu nedojde k poškození konektoru při nešrteném odpojení a navíc je opětovné připojení telefonu jednoduché, jelikož nabíjecí konektor může zůstat zapojený v telefonu.

"Karle tak si na to rozsviť, když se nemůžeš do tý díry trefit." Díky stále zapojenému konektoru můžete s klidem říci, že rozsvěcet není třeba a přiložíte telefon ke kabelu a necháte magnet dělat svoji práci.

Vy si ale samozřejmě rozsvítíte, abyste udělali dojem a to hned dvakrát. Jednou díky stylovému kabelu a podruhé díky tomu, že nedojdete k vypínači rozsvítit obyčejnou žárovku, ale vytáhnete přenosnou žárovkou na nouzovou baterií a na místě rozsvítíte.

Taková žárovka může být skvělá například při stanování. Díky háčku ji lze ve stanu pověsit a udělat si ze žárovky provizorní světlo na celý večer.
Aby to nebyla obyčejná nudná vychytávka, pomyslete na to, že se třeba můžete ztratit někde v Rakousku a mít vybité telefony. Ano i to se může stát. Aby toho nebylo málo, jste promočení a nějaká Kája Vás táhne špatným směrem, ač ji říkáte, že jde špatně a přesvědčujete ji o tom také vychytávkou v podobě kompasu, zabudovaného v analogových hodinkých spolu s tachometrem.
Jelikož Káju tato skoro obyčejná vychytávka nepřesvědčila a umanula si, že se prostě půjde jejím směrem, nemůžete s tím již nic dělat, však víte, jak to je.
V tuto chvíli jste rádi, že máte sebou led žárovku na baterii, kterou vytáhnete, když už ztracená Kája začne díky tmě panikařit. Díky tomu ji konečně přesvědčíte, že jste měli pravdu a že by měla držet spíše Vás a Vašich super vychytávek. A tak i za tmy, téměř ztraceni, jste schopni dorazit bezpečně do cíle, ač se musíte vracet.

Žádný z těchto příběhů by se bez těchto vychytávek nestal.

Jak vidíte, opravdové technické vychytávky 21. století, se kterými přesvědčíte téměř kohokoliv a uděláte dojem vždy a všude.

 
29
3012930

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem